فروش در اسپانا

فروش در اسپانا آزاد و رایگان است. ما در اسپانا هیچ کمیسیونی از فروش نمی‌گیریم و فقط یک واسطه امن بین تولید کننده و مشتری هستیم. تولید کنندگان می‌توانند با ارسال درخواست در فرم زیر برای فروش در اسپانا اعلام آمادگی کنند.

فروش در اسپانا مزایی دارد که در زیر بصورت مختصر شرح می‌دهیم:

۱- ارتباط مستقیم با مشتری

با توجه به اینکه عموم تولیدکنندگان پشتیبانی مشتری خود را از دو طریق تماس تلفنی و شماره واتساپ انجام می‌دهند. ما زیر هر محصول لینک تماس تلفنی و چت واتساپ را قرار میدهیم تا مشتریان با سهولت بیشتر با تولید کنندگان ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را بپرسند.

تماس واتساپ
فروش در اسپانا

۲- فروش آنلاین حداکثری 

عموم تولیدکنندگان در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام فعالیت دارند، ما با افزایش کانال های فروش و عرضه کالاها در پلتفرم های مختلف نظیر ترب و ایمالز و تبلیغات کلیکی و بنری، فروش آنلاین تولید کنندگان را حداقل ۱۵ درصد افزایش می‌دهیم.

هر ابزاری که در سطح وب نیاز است تا مصحول شما در معرض دید مشتریان قرار بگیرد ما بکار می‌گیریم تا حداکثر فروش را تجربه کنید.

۳- بدون کمیسیون

فروش در اسپانا بدون کمیسیون است تا قیمت گذاری ها شفاف باشد و مشتریان با قیمت تولیدی خرید را انجام دهند. اسپانا فقط جهت پوشش هزینه تبلیغات و خدمات به مشتریان از هر سبد خرید بالای ۵۰۰ هزار تومان مبلغ ۵۰ هزار تومان کسر می‌کند و مبلغ نهایی را پس از تحویل کالا به خریدار به حساب فروشنده واریز می‌کند.

کمیسیون اسپانا

اگر مایل هستید محصولات خود را در بستر اسپانا بفروشید فرم زیر را پر کنید. همکاران ما پس از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.