میز تلویزیون

نمایش 1–24 از 56 نتیجه

نمایش 1–24 از 56 نتیجه

میز تلویزیون

میز تلویزیون یکی دیگر از ملزومات دکوراسیون داخلی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت، میز تلویزیونی که خریداری می‌کنید باید با دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن و یا محلی که قصد دارید میز تلویزیون را در آن قرار دهید هم خوانی داشته باشد .با توجه به اینکه هم اکنون میز تلویزیون ها در بازار جزییات زیادی دارند، خرید میز تلویزیون از خودتلویزیون پیچیده تر شده است. ما در این مطلب قصد داریم به شما در خرید میز تلوزیون کمک کنیم ،پس تا انتهای این مقاله با ما باشید.

در زیر به لزوم استفاده از میز تلویزیون می‌پردازیم

  • تلویزیون باعث می شود مبلمان شما ست شود.
  • از میز تلویزیون می‌توانید به عنوان فضای برای چیدمان وسایل تزئینی استفاده کنید.
  • با خرید میز تلویزیون یه سطح کاربردی دیگر به وسایل خانه شما اضافه می شود.
  • میز تلویزیون فضای نشیمن را یک دست تر می‌کند.
  • با استفاده از میز تلویزیون یک فضای مشخص و ثابت برای تلویزیون خود تعیین می‌کنید.

میز تلویزیون مدرن یا کلاسیک؟

برای خرید میز تلویزیون باید توجه کنید که دکوراسیون منز شما از سبک مدرن پیروی می‌کند یا از سبک کلاسیک، در هر صورت انواع مختلفی از میز تلوزیون مثل میز تلویزیون مدرن و یا میز تلویزیون کلاسیک، ساده و یا پر نقش و نگار سنتی وجود دارد که شما می‌توانید از بین آنها یکی را که با سبک خانه شما سازگار است خریداری کنید.

انتخاب سایز مناسب میز تلویزیون

موقع خرید میز تلویزیون باید به ارتفاع، طول و عرض میز توجه کنید، وزن تلویزیون هم بسیار مهم است چرا که باید در نظر داشته باشید میز تلوزیونی که انتخاب می کنید تحمل وزن تلوزیون شما را داشته باشد. بهتر است میز تلویزیون از هر طرف ده سانت از تلوزیون شما بزرگتر باشد در این‌صورت هم از لحاظ بصری زیباتر است و هم تلوزیون شما امنیت بیشتری دارد. بعضی میز تلویزیون ها به علت داشتن پایه ارتفاع بلندتری نسبت به سایر میز تلوزیون ها دارند، اگر شما قصد خریدمیز تلویزیون پایه دار را دارید باید دقت کنید که مستحکم و با دوام باشد.

نکات مهم قبل از خرید میز تلویزیون باید به آن توجه کنید

  • ابعاد و اندازه
  • ارتفاع میز تلویزیون
  • محل قرار گیری میز تلویزیون
  • مدل میز تلویزیون
  • جنس میز تلویزیون

فاصله محل نشستن تا تلویزیون

یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید هر وسیله ای به آن دقت کنیم سلامتی فرد یا افرادی است که قصد دارند از آن وسیله استفاده کنند. به طور مثال برای استفاده از میز تلویزیون بسیار مهم است که فاصله شخص از تلویزیون طبق استاندارد رعایت شود. یک فرمول کلی برای فاصله شخص با تلویزیون وجود دارد که باید دو برابر صفحه تلویزیون باشد مثلا اگر صفحه تلویزیون شما ۶۰ اینچ است فاصله شما از میز تلویزیون باید دو برابر باشد یعنی ۱۲۰ اینچ یا ۳ متر.

رنگ میز تلویزیون

به طور کلی رنگ میز تلویزیون باید با بقیه عناصر دکوراسیون منزل شما هارمونی داشته باشد یا به اصطلاح ست باشد. رنگ های زیادی برای تولید میز تلویزیون استفاده می شود که ممکن است کار شما را برای انتخاب قدری سخت کند اما به خاطر داشته باشید که دکوراسیون منزل شما نظیر رنگ پرده ها، مبلمان ودیگر وسایل موجود درنشیمن تاثیر زیادی در انتخاب  رنگ میز تلویزیون دارد.

وسایل روی میز را در نظر بگیرید

وسایل دیگری هم مثل دستگاه پخش دی وی دی، کنسول بازی، وسایل دکوری و … ممکن است بر روی میز تلویزیون قرار گیرد که موقع خرید باید به آنها نیز توجه کرد و حتی توصیه می‌کنیم به وسایلی که ممکن است در آینده خریداری شود و روی میز تلوزیون قرارگیرد، نیز دقت کنید.

قیمت میز تلویزیون

قیمت میز تلویزیون با توجه به عواملی همچون تعداد کشوها، جنس کالا، نوع کالا و اینکه جای نگهداری از باندها، گیرنده ها، سیستم های پخش و غیره تعیین می‌شود، شما می توانید میز تلویزیون منزل خود را با توجه به بودجه خود تهیه کنید. اگر به دنبال میز تلویزیون شیک و ارزان هستید حتما به میز تلویزیون های اسپانا سر بزنید.

خرید میز تلویزیون از اسپانا

  اسپانا بستری مطمئن برای خرید از تولید کنندگان است. تمامی محصولات قرار گرفته در سایت اسپانا از جانب تولیدکنندگان معتبر سراسر ایران عرضه می‌شود. ارتباط مستقیم با تولید کننده و پرداخت امن اسپانا مهم ترین ویژگی های سایت اسپانا است که بسیاری از مشکلات خرید آنلاین را حل می‌کند. ما از لحظه خرید تا تحویل محصول در کنار شما هستیم.