کمد و کتابخانه

نمایش 1–24 از 29 نتیجه

نمایش 1–24 از 29 نتیجه

کمد و کتابخانه

کمد

کمد به یک فضای بسته و اتاقک مانند گفته می شود که از آن برای نگهداری لباس، کیف، کفش و غیره استفاده می شود. کمد برای افرادی که می خواهند همیشه اتاقی مرتب داشته باشد مثل یک معجزه عمل می‌کند زیرا می‌توانند وسایل زیادی را در آن قرار دهند. امروزه از کمد به عنوان یک اکسسوری در اتاق خواب بهره می برند در صورتی که در قدیم فقط به عنوان یک فضا برای قرار دادن وسایل مورد استفاده قرار می گرفت، به همین خاطر در حال حاضر کمد با طراحی های متفاوت در تنوع بالا تولید وعرضه می شود. بر خلاف کمد دیواری، کمد ها آزادنه و بدون وابستگی مستقیم به دیوار ها، کف و سقف اتاق طراحی و ساخته می شوند و هیچ گونه اتصالی به دیوار ها، سقف و کف اتاق ندارند اما برای اطمینان حتما کمدی انتخاب کنید که مناسب ابعاد و اندازه فضایی که می خواهید کمد خریداری شده را در آن قراردهید، باشد.

انواع کمد

همانطور که در قسمت بالا گفتیم کمد نقش مهمی در دکوراسیون اتاق خواب دارد، به همین علت انواع مختلفی از طرح و جنس تولید و در بازار عرضه می شود اما به طورکلی کمد در دو مدل کمد دیواری و کمد های سیار تولید که هر کدام از آنها به دو شکل زیر عرضه می شود :

کمد با درب لولایی

کمد با درب ریلی

کمد درب  لولایی یا درب ریلی؟

چناچه فضای اتاق خوابی که قراراست کمد را در آن قرار دهید کوچک است بهترین انتخاب کمد لباس ریلی است اما اگر محل قرار گیری کمد بزرگ است کمد لولایی بسیار مناسب است چون علاوه بر این که فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل دراختیار شما قرار می‌دهد قیمت آن هم نسبت به کمد ریلی مناسب تر است اما در نهایت انتخاب هر یک از این دو نوع کمد به سلیقه و نیاز شما، همچنین بودجه ای که برای خرید کمد در نظر گرفته اید بستگی دارد .

کتابخانه

کتابخانه علاوه بر این که به فضای زندگی شما نظم می بخشد، استفاده از کتاب ها را نیز برای شما آسان می کند ؛ همچنین به جز کتاب ها و مجلات ، می توانید وسایل تزئینی و دکوری را در آن قرار دهید.

داشتن یک کتابخانه شخصی برای اشخاصی که به مطالعه علاقه مند هستند و یا مدارک و زونکن های مربوط به کار خود را نگه داری می کنند بهترین راه برای نظم بخشیدن به آنهاست . برای اشخاصی که عاشق کتاب هستن یک کتابخانه واقعی پر از کتاب باعث افتخار است چرا که می توانند مجموعه ای از کتاب های ارزشمند خود را یکجا به دوستان خود نشان دهند.

 هنگام خرید کتابخانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای اینکه خریدی مناسب و دقیق داشته باشیم  به نکاتی که در این مطلب ذکر می‌شود دقت کنید. کتابخانه ها در مدل های مختلفی تولید می شوند مثل کتابخانه ایستاده، دیواری، همراه میز تحریر، درب دار و … که اگر با دقت انتخاب شود نه تنها در مرتب سازی کتاب های شما کمک می‌کند بلکه در زیبا سازی دکوراسیون منزل یا محل کار نیز تاثیر زیادی دارد.

کتابخانه ها در تنوع بالا با ویژگی های متفاوتی تولید و عرضه می شوند که هر شخص با توجه به این ویژگی ها و نیاز خود می‌تواند کتابخانه مناسب را انتخاب کند.

محل قرارگیری :

در هنگام تصمیم برای خرید کتابخانه ابتدا مکانی که در خانه یا محل کارتان قرار است کتابخانه در آنجا قرار گیرد را به طور دقیق اندازه گیری کنید. علاوه بر آن بهتر است موقع انتخاب کتابخانه به چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب و یا دفتر کارتان توجه ویژه‌ای کنید.

تعداد و سایز کتاب ها :

نکته ی دیگری که بسیار مهم است که به آن دقت کنید سایز و تعداد کتاب هایی است که باید در کتابخانه تهیه شده شما قرار گیرد، اگر کتاب های زیاد با ابعاد مختلف دارید بهتر است کتابخانه ای را انتخاب کنید که طبقات زیادی دارد تا به راحتی همه کتاب ها را در آن جایگذاری کنید.

خرید کمد و کتابخانه از اسپانا

اسپانا بستری مطمئن برای خرید از تولید کنندگان است. تمامی محصولات قرار گرفته در سایت اسپانا از جانب تولیدکنندگان معتبر سراسر ایران عرضه می‌شود. ارتباط مستقیم با تولید کننده و پرداخت امن اسپانا مهم ترین ویژگی های سایت اسپانا است که بسیاری از مشکلات خرید آنلاین را حل می‌کند. ما از لحظه خرید تا تحویل محصول در کنار شما هستیم.