دراور و کنسول

نمایش 1–24 از 57 نتیجه

نمایش 1–24 از 57 نتیجه

دراور و کنسول

دراور

ما می دانیم که در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب نباید فقط به رنگ دیوارها و قرار دادن تختخوابی شیک در مرکز اتاق توجه کرد.زیرا نقش دراور همچون رنگ و تختخواب در اتاق خواب بسیار مهم و ضروری است .

در حال حاضر  دراور‌ها یکی از عناصر اصلی و اجزاء جدایی ناپذیر اتاق‌ خواب‌ها هستند. دراورها برای مرتب سازی و طبقه بندی لباس‌ها و دیگر وسایل مورد استفاده قرار می گیرند . دراور به کمدهایی گفته میشود که  دارای  کشو‌های متعددی است . این کشوها به صورت افقی ، با استفاده از ریل‌ جا به جا می‌شوند.

دراور چیست؟

دراور یک وسیله بسیار کاربردی است که میتوانید از آن برای مرتب کردن اتاق خواب استفاده کنید .دارور ها در انواع مختلفی طراحی و تولید میشوند که دارای کشوهای جا دار و بزرگ هستند .از این کشو ها  می توان برای مرتب کردن  وسایل اتاق خواب مثل لباس ها،عطر ، شانه ، وسایل آرایش و … استفاده کرد. معمولا دراور به همراه سرویس خواب تولید نمیشود چرا که سرویس خواب شامل تخت ،پاتختی و میز آرایش است،با این حال بسیاری از تولیدی ها یک دروار هم در کنارسرویس خواب تولید می کنند تا افرادی که قصد خرید دراور ست شده با سرویس خواب خود را دارند به مشکل بر نخورند.

کدام جنس دراور بهتر است؟

بسیاری از تولیدی ها به منظور کاهش هزینه های ساخت دراور و اینکه قیمت نهایی برای خریداران  مناسب و مقرون به صرفه شود برای تولید دراور از ام دی اف استفاده می کنند.ام دی اف ملامینه که اخیرا در بین تولید کننده ها و خریداران به علت قیمت مناسب و ظاهری زیبا محبوب شده است،یکی از متریال های مورد استفاده در تولید دراور است

دراور های مدرن و اسپرت

دراورهای مدرن طرح ها و مدل های متنوعی دارد که می‌تواند انتخاب هرفردی با هرسلیقه ای باشد.دراور اسپرت که رده بندی سبک مدرن قرار می‌گیرد مناسب سلیقه های خاص و همچنین برای رده سنی نوجوان بسیار مورد استقبال قرار میگیرد.

دراور جدید ام دی اف

این روزها ام دی اف بسیار محبوب و مورد استفاده تولیدی ها است که در ساخت هروسیله ای نقش قابل توجهی  دارد. دراورهای ام دی اف در رنگ های سفید ،سفید گردویی،سفید فندوقی ،گردویی و فندوقی ساخته می شوند که شما باید با توجه به هارمونی و رنگ محیط فضایی که قصد دارید دراور را آنجا قرار دهید رنگ مورد پسند خود را انتخاب کنید..

میز کنسول

میز کنسول یک وسیله بسیار لوکس و درعین حال کاربردی است که امروزه اغلب طراحان درطراحی دکوراسیون از آن بهره می برند. به علت اینکه میزکنسول درابتدای پیدایش درقصرپادشاهان مورداستفاده قرار می‌گرفت به آن کالای لوکس گفته می شود. حال آنکه در سال های اخیرافردا با وجود فضای کم درخانه از میز کنسول به عنوان وسیله تزیینی استفاده می کنند. میزکنسول هم مثل هروسیله ای درطول تاریخ تعقییرات زیادی کرده است. طراحی ابتدایی میز کنسول به صورت صفحه ای نیم دایره ای متصل به دو پایه بوده که به دیوار تکیه می دادند، اما در طول سال ها طراحان پایه های میز کنسول راتقویت کردند تا بتوان بدون تکیه دادن به دیوار آنرا مهار کرد و امروز این میزها به شکل میز آرایش و یا دراور درآمده است.

کاربرد میز کنسول

میزکنسول محل مناسبی برای قرار دادن کتاب،گل و گلدان و وسایل تزیینی است و همچنین از این مدل میز به عنوان میز تحریر نیز می توان استفاده کرد .

محلی که قرار است میز کنسول را در آن قرار بدهید بسیار مهم است ،بهترین جایی که میتوان برای این کار در نظر گرفت قسمت ورودی منزل است. اما باتوجه به اینکه اغلب خانواده ها با مشکل کمبود جا مواجه هستند می‌توانید میزکنسول را در حال و یا پذیرایی قرار دهید. در این شرایط باید دو نکته را مد نظر قرار دهید.

اولین نکته این است که حتما میزکنسول را با توجه به دکوراسیون منزل وسبک مبلمان و پرده ها انتخاب کنید به طورمثال چنانچه سبک دکوراسیون منزل شما مدرن است از میز کنسول های ساده استفاده کنید و اگر سبک دکوراسیون محیط اطراف میز کنسول کلاسیک است میز کنسول های سلطنتی موجود دربازار را تهیه کنید.

دومین نکته که باید حتما مورد توجه قرار داد این است که چناچه میز کنسول را در حال و پذیرایی قرار دادی برای مرکز توجه قرار دادن آن از وسیله های تزیینی و دکوری برروی فضای خالی میز کنسول استفاده کنید .

خرید دراور و کنسول از اسپانا

 اسپانا بستری مطمئن برای خرید از تولید کنندگان است. تمامی محصولات قرار گرفته در سایت اسپانا از جانب تولیدکنندگان معتبر سراسر ایران عرضه میشود. ارتباط مستقیم با تولید کننده و پرداخت امن اسپانا مهم ترین ویژگی های سایت اسپانا است که بسیاری از مشکلات خرید آنلاین را حل می‌کند. ما از لحظه خرید تا تحویل محصول در کنار شما هستیم.