کتابخانه

مشاهده همه 22 نتیجه

مشاهده همه 22 نتیجه

کتابخانه

کتابخانه ها  قفسه های هستند که برای طبقه بندی کتاب، مجله، وسایل دکوری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند برای خرید یک کتابخانه مناسب باید به ابعاد و اندازه و همچنین سنگینی کتاب هایتان توجه کنید. برای ساخت کتابخانه مهم است که به رنج سنی فردی که می خواهد از کتابخانه استفاده کند توجه کنیم، مثلا اگر کتابخانه را برای کودک خود تهیه می‌کنید بهتر است از رنگ شاد استفاده کنید چون رنگ شاد با روحیات لطیف کودکان سازگاری دارد  . اگر دانشجو هستید و یا در سطوح بالاتر تحصیل می‌کنید باید کتابخانه ای تهیه کنید که با دوام و محکم باشد زیرا همانطور که می‌دانید کتاب های شما معمولا سنگین و بزرگ تر هستن  برای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی باید کتابخانه ای با توجه به کتاب ها و دیگر وسایل مورد استفاده آنها تهیه شود.

رنگ وابعاد

اولین نکته ای که در خرید کمد و کتابخانه باید به آن توجه کرد رنگ و ابعاد آن است، بسیار مهم است که کتابخانه با توجه به دکوراسیون محل قرار گیری کتابخانه انتخاب شود.

جنس مورد استفاده تولیدی ها برای کتابخانه بسیار متنوع است که می‌توان از ام دی اف، نئوپان و یا ترکیبی از ام دی اف و فلز نام برد. جنس ورق ام دی اف کمی سنگین تر از از نئوپان است و همچنین ورق ام دی اف نسبت به نئوپان مقاومت بسیار بیشتری در برابر نم و رطوبت دارد. ازین رو توصیه می‌کنیم اگر در مناطق شمال کشور زندگی می‌کنید حتما کتابخانه ای را  تهیه کنید که از جنس ام دی اف ساخته شده باشد .

مدل های کتابخانه

مدل درب دار: شبیه به کمد بوده و مناسب افرادی  است که زیاد از کتاب هایشان استفاده نمی‌کنند و یا به تمیزی کتاب ها اهمیت زیادی می‌دهند بهتر است که از مدل درب دار استفاده کنند.

مدل بدون درب: افرادی که زیاد از کتاب ها استفاده می‌کنند مثل دانش‌آموزان و دانشجویان بهتر است که از مدل بدون درب استفاده کنند.

مزیت کتابخانه در هر خانه

در دنیای مدرن امروزی کتابخوانی به روش قدیم و نگهداری کتاب های کاغذی به دلیل اختراع گوشی های هوشمند و اینترنت، رونق خود را از دست  داده است، البته مطالعه به روش های جدید هم بسیار مفید است اما حس ورق زدن کتاب ها احساسی است که هر فرد با سابقه کتابخوانی نمی‌تواند از آن چشم پوشی کند. بنابراین داشتن کتابخانه ای محکم و زیبا برای ایجاد محیطی دلنشین  کتابخوانی بسیار ضروری است .

مدل های متنوعی از کتابخانه در بازار و فروشگاه های اینترنتی وجود دارد که هر با فرد با هر سلیقه و بودجه ای میتواند یک کتابخانه مدرن و شیک برای خود تهیه کند .

کتابخانه فلزی مدرن

طراحان برای تقسیم بندی فضا های خصوصی و مشترک از کتابخانه هایی با ترکیب چوب و فلز استفاده می‌کنند تا فضای کاری با تعداد کاربر های بالا را تبدیل به فضایی چند منظوره متشکل از فضای خصوصی و مشترک کنند .

خرید کتابخانه فلزی بسته به دکوراسیون محل کار یا منزل انتخاب می‌شود که باعث زیبایی هر چه بیشتر محیط اطراف کتابخانه می‌شود.

کتابخانه هایی با طراحی مدرن و خلاق در بازار موجود است می‌توانید با توجه به بودجه خود مدل مورد پسند خود را انتخاب کنید.

کتابخانه فلزی از پروفیل 2*2 و  ام دی اف با ضخامت 16 میل تشکیل شده است .

رنگ پروفیل استفاده شده برای ساخت  کتابخانه فلزی، کوره ای(استاتیک) است.

کاربردهای کتابخانه چوب و فلز

کتابخانه های فلزی همیشه طرفداران زیادی دارد که افراد با سلیقه های متفاوت برای منزل یا محل کار خود از آن استفاده می کنند. بسیاری از افراد برای پر کردن یک فضای خالی و یا یک دیوار خالی در منزل، به کتابخانه فلزی فکر می‌کنند که البته انتخاب بسیار مناسبی به خصوص برای اماکن با دکوراسیون مدرن است.

این نوع کتابخانه ها باعث می‌شود دیوار های ساده منزلتان و یا فضا های ال شکل خالی و به طور کلی فضای پرت محل مورد نظر شما زیباتر و شکیل تر به نظر برسند.

خرید کتابخانه از اسپانا

اسپانا بستری مطمئن برای خرید از تولیدکنندگان است. تمامی محصولات قرار گرفته در سایت اسپانا از جانب تولیدکنندگان معتبر سراسر ایران عرضه می‌شود. ارتباط مستقیم با تولید کننده و پرداخت امن اسپانا مهم ترین ویژگی های سایت اسپانا است که بسیاری از مشکلات خرید آنلاین را حل می‌کند. ما از لحظه خرید تا تحویل محصول در کنار شما هستیم.