جاکفشی ساده

مشاهده همه 10 نتیجه

مشاهده همه 10 نتیجه

جاکفشی ساده (درب بازشو)

در طراحی دکوراسیون داخلی، مد نظر قرار دادن یک جاکفشی مناسب، مثل سایر موارد مهم و ضروری است. اما متاسفانه در اکثر خانه ها چیزی که کمتر به آن پرداخته می‌شود جاکفشی است. جاکفشی یک‌ سری کمد یا کابینت برای  نگه‌داری کفش است. جاکفشی ها معمولا در ورودی هر منزل یا مکانی که لازم است برای ورود کفش‌های خود را تعویض کنید قرار دارد. مخصوصا درخانه‌های ایرانی و مکان‌های مذهبی کارایی بیشتری دارد.

انواع جاکفشی

علاوه بر جنس و رنگ جاکفشی، مدل و طرح جا کفشی نیز در طراحی دکوراسیون داخلی مهم است. با توجه به فضا و طراحی دکوراسیونی که منزل شما دارد می‌توانید مدل‌های مختلف و متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید.

شما می‌توانید از بین انواع  مختلف جاکفشی مثل جاکفشی درب باز شو(ساده) وجاکفشی داشبوردی، جاکفشی کنسولی یا جاکفشی نشیمن دار یک مدل را انتخاب کنید. جا کفشی به شما کمک میکند تا تمام کفش‌های خود را در جاهای مخصوص به خودشان قرار دهید.

جاکفشی درب دار

جاکفشی های ساده و جاکفشی های کنسولی همان جاکفشی های درب باز شو هستن این جاکفشی ها معمولا به خاطر راحتی استفاده وقرار گیری انواع  سایز کفش محبوب هستن،قیمت این مدل جاکفشی نسبت به مدل های دیگر  مناسب تراست. این نوع جاکفشی را علاوه بر ورودی خانه در اتاق خواب هم می‌توان قرار داد.

جاکفشی مدل کنسولی یکی از جدیدترین مدل‌ها است که امروزه در دکوراسیون‌های مدرن استفاده می‌شود. این مدل از جا کفشی برای مکان‌های شلوغی مثل سالن‌های آرایشی و سالن جلسات به دلیل اینکه فضای کمتری را اشغال می‌کند مناسب است. از فضای بالای این مدل می‌توانید برای گذاشتن گلدان یا وسایل تزییناتی دیگری استفاده کنید.جاکفشی‌های درب‌دار این مزیت دارد که از بوی بد کفش‌ها در فضای خانه جلوگیری می‌کند.

جنس جاکفشی درب دار

غالبا برای هرشخصی هنگام خرید،جنس کالایکی از نکاتی است که توجه می‌کند،که جنس و مواد به‌کاربرده شده در آن‌ها خوب باشد و خراش برندارد.

برای انتخاب رنگ و جنس مورد استفاده باید به دکوراسیون اطراف جاکفشی توجه ویژه ای داشته باشید، تاجاکفشی سفارشی شما با سایر وسایل موجود در منزل تان همخوانی داشته باشد. معمولا برای ساخت جاکفشی از ام دی اف ملامینه استفاده می‌شود زیرا علاوه بر کیفیت و زیبایی ارزانترین نوع متریال مناسب جاکفشی در بازار است، همچنین بهتر است درجاکفشی های درب بازشو از لولاهای آرام بند به دلیل دوام بالاتر استفاده شود.

نکات مهم هنگام خرید جاکفشی  شیک

قبل از خرید باید اول از همه ابعاد و فضایی که قرار است جاکفشی را قرار دهید در نظر بگیرد و با توجه به آن بهترین مدل مناسب خود را انتخاب کنید. بعضی ازافراد جاکفشی را درراهرو و راه پله قرار می دهند و بعضی افراد نیز داخل خانه بنابراین توجه به فضا یکی از مهمترین  نکات در هنگام خرید است.

دومین نکته در زمان  خرید توجه به تعداد کفش هایی است  که باید در آن قرار گرفته شود.

جنس نیز یکی از فاکتورهای مهم در خرید آن است که در انواع مختلف پلاستیکی، فلزی و چوبی طراحی و تولید می شود وهمانطور که در بالا گفته شد باید با توجه به دکوراسیون مکان مورد نظر خود و بودجه بهترین گزینه را انتخاب کنید.

توصیه هایی برای استفاده از جاکفشی

جاکفشی برای رعایت بهداشت و نظم خانه استفاده میشود، به همین منظور بهتر است هفته ای یک بار با دستمال مرطوب داخل جاکفشی را تمیز کنید.

برای از بین بردن بوی بد کفش ساعاتی از روز درب جاکفشی را باز نگه دارید.

معمولا جاکفشی را در ورودی خانه جایگذاری میکنند با این حال ممکن است بعضی از دوستان آن رادر بالکن و یا اتاق خواب بگذارند اما باید بدانید از جاکفشی در فضای آشپزخانه نباید استفاده کرد.

البته قرار دادن جاکفشی داخل اتاق‌خواب حس بدی را به شما منتقل خواهد کرد پس از این کاردرصورتی که امکان خوداری کنید

برای اینکه طول عمر جاکفشی شما بالا برود در حد امکان کفش های گلی خود را قبل از قرار دادن در جاکفشی تمیز کنید.

خرید جاکقشی درب باز شو(ساده) از اسپانا

اسپانا بستری مطمئن برای خرید از تولید کنندگان است. تمامی محصولات قرار گرفته در سایت اسپانا از جانب تولیدکنندگان معتبر سراسر ایران عرضه میشود. ارتباط مستقیم با تولید کننده و پرداخت امن اسپانا مهم ترین ویژگی های سایت اسپانا است که بسیاری از مشکلات خرید آنلاین را حل می‌کند. ما از لحظه خرید تا تحویل محصول در کنار شما هستیم.